SEARCH
Phone orders. Call: 877.567.BOOK
773.282.4222
Browse
Newsletter

First name / Imie
 
E-mail


Na wschod od upadku (Audiobook)
Thomas Engstrom Sonia Draga, 2019 Nośnik: 1 płyta CD format MP3 czas: 8 godz. 45 min. ISBN: 978-83-8110-825-6
List price: $22.95(Save 15% off)Online price: $19.51
Ostatnia część serii o Ludwigu Lichcie, próbującym rozwikłać problemy w mrocznych podziemiach światowej polityki.
Kaukaz – styk Wschodu i Zachodu, Północy i Południa, chrześcijaństwa i islamu. Ludwiga Lichta dopadają w końcu cienie dawnych grzechów. Dochodzi do ostatniej, rozpaczliwej bitwy.
Tbilisi, lipiec 2016. Bizneswoman Pauline Hollister skrywa wiele mrocznych tajemnic. Decyduje się na współpracę z Ludwigiem Lichtem, który obecnie pracuje w gruzińskim oddziale firmy ochroniarskiej EXPLCO. Zanim jednak kobieta zdąży cokolwiek ujawnić, znika bez śladu.
W stolicy dochodzi do kilku ataków terrorystycznych, a potężna Rosja zaczyna zagrażać niezależności kraju. Co takiego Hollister chciała wyjawić Lichtowi?
Jakie siły wprawiła w ruch? Wkrótce Ludwig będzie się musiał zmierzyć ze swym najgroźniejszym i najbardziej bezwzględnym wrogiem: jedną z dawnych przełożonych z pracy we wschodnioniemieckiej Stasi.
„Surowe, sarkastyczne a zarazem intelektualne pióro Engströma (kojarzące się z Chandlerem) znakomicie oddaje obraz Tbilisi, miasta bez szans i pełnego możliwości, pomiędzy Wschodem i Zachodem, chrześcijaństwem i islamem, życiem i śmiercią”. Kristianstadsbladet