SEARCH
Phone orders. Call: 877.567.BOOK
773.282.4222
Browse
Psy sprzedazy
Nie musisz byc agresywny zeby odnosic sukcesy w sprzedazy
Blair Singer Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji, 2011 Strony / Pages: 272, miękka oprawa ISBN: 978-83-61008-13-2
List price: $29.95(Save 15% off)Online price: $25.46
Gdy byłem dzieckiem, mówiono mi, że jeżeli chcę być zamożny, muszę się nauczyć, jak pracować z ludźmi i jak sprzedawać. Wraz z umiejętnością sprzedawania możesz także posiąść zdolność do generowania przychodu w każdym miejscu i czasie.

Sprzedaż jest niezbędna do właściwego funkcjonowania każdego biznesu. Opanowując jej tajniki, poznasz kilka doskonałych sposobów na to, aby dostać od życia to, czego chcesz - zarówno pod względem finansowym, jak i emocjonalnym. Książka Psy sprzedaży:
Przedstawia pięć ras psów sprzedaży!
Ujawnia pięć prostych, ale niezmiernie ważnych umiejętności, które są potrzebne do generowania zysków;
jeśli zdobędziesz te umiejętności, zapewnisz sobie niekończący się napływ dobrych klientów oraz źródła sprzedaży do końca życia.
Uczy, jak rozpoznać swoją "rasę" i wykorzystać swoje mocne strony.
Da Ci narzędzia, dzięki którym pokierujesz swój zespół sprzedażowy, zainspirujesz i zmienisz go w sforę pędzących czempionów sprzedaży.
Pokaże Ci, jak możesz zmniejszyć wysiłek towarzyszący sprzedaży, zwiększając przy tym swoje wyniki.
Nauczy Cię, jak radykalnie zmienić swoją postawę w niecałe 30 sekund, tak abyś mógł przejąć kontrolę nad swoimi wynikami finansowymi.