SEARCH
Phone orders. Call: 877.567.BOOK
773.282.4222
Browse
Active english at work
Kompendium fachowego jezyka angielskiego
Piotr Domanski Poltext, 2018 Strony / Pages: 600, miękka oprawa ISBN: 978-83-7561-887-7
List price: $39.95(Save 15% off)Online price: $33.96
Język angielski - Poziom B2 - C1.

Nowe wydanie bestsellerowej książki z gratisowym plikiem audio mp3! Książka zawiera pojęcia, zwroty, wyrażenia i idiomy przydatne w wielu sytuacjach, które spotkasz w życiu zawodowym. Dzięki tej książce opanujesz język angielski przydatny podczas prezentacji, negocjacji, konferencji oraz negocjowania i podpisywania umów i kontraktów. Tematycznie książka obejmuje m.in. marketing i reklamę, finanse i bankowość, naukę i technikę. Książka stanowi znakomite i całościowe kompendium fachowego języka angielskiego, którego znajomość pomoże w karierze zawodowej.
Gratisowy plik mp3 z nagranymi obszernymi fragmentami z książki jest dostępny na stronie internetowej wydawcy.

Piotr Domański - studiował w Warszawie, Southampton i Edynburgu, a praktykę językową odbywał w Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie. Z wykształcenia jest ekonomistą, lingwistą, pedagogiem i tłumaczem literatury naukowo-technicznej. Ponadto jest autorem ogólnopolskich programów nauczania, słowników oraz skryptów akademickich. W swoim bogatym dorobku autorskim posiada m.in. "English in Science and Technology", "Nowy słownik idiomów angielsko-polski", "Sztuka tłumaczenia tekstów angielskich".
Maciej Domański - filolog, studiował w Uniwersytetach Warszawski i Barcelońskim, odbywał praktyki językowe w Wielkiej Brytanii, Kanadzie i USA.

Posługujesz się fachowym słownictwem w pracy lub na studiach?
Ta książka jest właśnie dla Ciebie!