SEARCH
Phone orders. Call: 877.567.BOOK
773.282.4222
Browse
Wyloguj swoj mozg
Anders Hansen ZNAK, 2020 Strony / Pages: 254, miękka oprawa ISBN: 978-83-240-6042-9
List price: $25.95(Save 15% off)Online price: $22.06
Książka "Wyloguj swój mózg" szwedzkiego psychiatry i autora badań nad internetem Andersa Hansena w przystępny sposób tłumaczy jak korzystać z najnowszych technologii, by służyły naszemu dobru i nie były źródłem frustracji i lęku. Poznaj ostatnie odkrycia naukowe i zadbaj o zdrowie swojego mózgu! Jak zadbać o swój mózg w dobie nowych technologii?

Jak korzystać z najnowszych aplikacji, by służyły naszemu dobru i nie były źródłem frustracji ani lęku? Książka Andersa Hansena, szwedzkiego psychiatry i autora wieloletnich badań nad internetem, odkrywa tajemnice działania mózgu w zderzeniu z nowymi technologiami i daje konkretne wskazówki.

Wyłącz telefon komórkowy na jedną lub dwie godziny w ciągu dnia. Nawet kilka minut ruchu dziennie pozwoli ci zredukować stres i poprawić koncentrację. Wieczorem zmień obraz w telefonie na czarno-biały, ograniczy to wyzwalanie dopaminy i chęć przewijania wiadomości. Nie sprawdzaj służbowego maila tuż przed pójściem spać. W mediach społecznościowych staraj się obserwować tylko te osoby, z którymi naprawdę chcesz wchodzić w interakcję. To tylko przykłady skutecznych porad zawartych w tej książce. Książka "Wyloguj swój mózg" to praktyczne i skuteczne porady na lepszą kondycję psychiczną.

Dlaczego korzystanie z Instagrama uruchamia w mózgu te same obszary co niegdyś polowanie na dzikie zwierzęta? Co się dzieje z naszą pamięcią, kiedy podczas jazdy samochodem zdajemy się wyłącznie na GPS-a? Na czym polega cyfrowa zazdrość i czy internet może pozbawić nas empatii? Każdego dnia musimy wytrzymać informacyjne tsunami, a nasze neurony lustrzane w kontakcie z mediami społecznościowymi pobudzają mózg do ciągłego porównywania się z innymi.

Poznaj ostatnie odkrycia naukowe i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne. "Wyloguj swój mózg"!

Szwedzki bestseller nagrodzony prestiżową nagrodą The Health Award of the Year.
Inne tytuly / Other titles
Projekt zdrowie Szwedzki poradnik inteligenta Anders Hansen Smak Słowa 2017 Strony / Pages: 248, miekka oprawa ISBN: 978-83-64846-87-8
List price: $22.95(Save 15% off)Online price: $19.51